DŽIAUGIAMĖS LAIMĖJIMU

Spausdinimo versija

         Gruodžio 16 d. Lazdijų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vyko mokinių žinių ir gebėjimų konkurso „Ugniagesio profesija – tai pašaukimas“ finalinis etapas, kuriame dalyvavo septynios Lazdijų rajono mokyklų 5-8 klasių komandos, mokykliniame ture užėmusios pirmas vietas. Gražia tradicija tapęs žinių ir gebėjimų konkursas skatina ne tik daugiau sužinoti apie priešgaisrinę ir civilinę saugą, bet ir susipažinti su kasdienėmis ugniagesių užduotimis.

       Mūsų komandą sudarė 7 klasės mokiniai Aušrinė Petrauskaitė, Rytis Čeplinskas, Vakaris Česna ir 8 klasės mokiniai Raminta Gavinavičiūtė ir Lukas Lukašavičius. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą II vietą.

     Nugalėtojai buvo apdovanoti ugniagesių gelbėtojų globėjo Šv. Florijono statulėlėmis bei saldžiomis dovanomis, suvenyrais. Konkurso dalyviams merės sveikinimus ir dovanas perdavė jos pavaduotojas A. Klėjus. Vaikus taip pat sveikino Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas V. Gerasimovas ir Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas M. Varnelis.

         Sveikiname savo mokinius ir džiaugiamės jų laimėjimu!

R. Goberienė, žmogaus saugos mokytoja