PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

Spausdinimo versija

        Gegužės 30-ąją mokykloje vyko Paskutinio skambučio šventė. Šią dieną su savo auklėtoja atsisveikino priešmokyklinės grupės vaikai, kurie nuo rugsėjo taps pirmokėliais. Pradinių klasių suolus ir savo mokytoją paliko ketvirtokai. Tačiau ši diena ypatinga mokyklos dešimtokams, nes šią dieną mokyklinis skambutis jiems nuskambėjo paskutinį kartą, paskelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, pasiekta.

        Po jautraus atsisveikinimo paskutinės pamokos metu su klasės auklėtoja, skambant mokykliniam varpeliui, lydimi pirmokėlių, dešimtokai atėjo į mokyklos kiemą, kur jiems vyko paskutinis iškilmingas renginys šioje mokykloje.

        Devintokų parengta šventinė programa, skambantys muzikos garsai, išlydinčių ir išeinančių pasakyti gražūs ir prasmingi žodžiai sugraudino ne vieną mokinį ir mokytoją. Apdovanoti mokyklos direktorės padėkomis už labai gerą mokymąsi ir aktyvią veiklą, mokiniai dėkojo mokytojams už rūpestį, pagalbą mokantis, atsiprašė už per garsų juoką, praleistas pamokas, už savo vaikiškas išdaigas. Pasiliekantiems devintokams dešimtokai perdavė simbolinį mokyklos raktą ir palinkėjo būti gerais mokyklos šeimininkais, perskaitė testamentą,  primenantį jų mokyklinio gyvenimo akimirkas.

        Paskutinio skambučio šventė praėjo. Liko gražūs prisiminimai, kurie dar ilgai lydės išeinančius į gyvenimą dešimtokus. Gero skrydžio ir sėkmės jiems!Rita Goberienė

9 klasės auklėtoja