Rugsėjo 1 – osios šventė „Sveiki sugrįžę“

Spausdinimo versija

        Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų, o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas, ne vieno mūsų paširdžius nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis… Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis. Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis.

        Šiemet Lazdijų r. Kučiūnų mokykla pasitiko savo mokinius susikaupusi dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams. Vaiskų ir šiltą rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į mokyklą. Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, norėjosi būti miške, prie upės ar pas draugus, bet skambutis jau kvietė į klases. Šiemet jis pirmą kartą nuskambėjo ir pirmokams. Mūsų mažiesiems buvo įteikti pirmoko pasai. Nedrąsiai spausdami tėvelių rankutes, jie įžengė į Mokslo karalystę.

        Po pirmosios pamokos visi džiaugsmingai, nešini vėliava ėjome į Šv. Mišias, po kurių laukė nuostabi rugsėjo 1-osios šventė organizuota aštuntos klasės mokinių „Sveiki sugrįžę“.

        Malonius sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėveliams dovanojo mokyklos direktorė bei garbingi mokyklos svečiai.

        Pakiliai nusiteikusių mokinių, tėvelių bei mokytojų veiduose švietė šypsenos. Šventėje netrūko linkėjimų, giedros nuotaikos, kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga, lai rugsėjo pirmosios varpelis pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą!